Σας είδα στον ύπνο μου!!

Γενική συζήτηση για όλα τα θέματα
Άβαταρ μέλους
ViiMaster
QDI
QDI

Σας είδα στον ύπνο μου!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ViiMaster » Παρ Δεκ 30, 2011 4:54 pm

Καλησπέρα! Παιδιά... Μην πετάξετε ντομάτες... Αλλά σας είδα σήμερα στον ύπνο μου! Όλους σας! :provlimatismenos Είδα λέει ότι μαζευτήκαμε στο σπίτι κάποιου (ονόματα δεν θυμάμαι) και κάναμε retro meeting όλοι μαζί! Και σας καλούσα με τα ονόματα σας! (και ας μην ξέρω τα ονόματα όλων των μέλλων!) Ida σίγουρα τον άνεμο, τον Jim και τον μπάκουλη αλλά ήταν και 3-4 άλλα μέλι που δεν θυμάμαι ποιοι! Στην αρχή λέει παίζαμε παιχνίδια από Commodore 64, Spectrum και Atari 130XE!!! ::2 ::1 ::2 LOOOOOOOL :D Και μετά κάποιος πρότεινε να πάμε βόλτα με το αμάξι του! Επίσης ο Jim μου έδειξε και μια δίκια του πατέντα που ήταν λέει ένα καρεκλάκι το οποίο καρεκλάκι ήταν ειδικά μονταρισμένο για να δίνει ρεύμα σε ένα retro υπολογιστή ο οποίος ήταν δημιούργημα της φαντασίας μου! Και μετά συζήταγαν με τον Άνεμο για το πως θα το βελτιώσουν! Λέτε να επισκεφτώ ιατρό...; :provlimatismenos

Άβαταρ μέλους
Anemos
AMD 4 ever?
AMD 4 ever?

Re: Σας είδα στον ύπνο μου!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Anemos » Παρ Δεκ 30, 2011 5:10 pm

Λέτε να επισκεφτώ ιατρό

Μάλλον το αντίθετο.. μια χαρά πας.. :D Διάγνωση Anemos: διακρίνω ελεύθερο πνεύμα ρομαντισμό,,και παιδικό ψυχισμό,έτσι όπως πρέπει να είμαστε κανονικά..
Άλλωστε κάτι τέτοιο όλοι το ονειρεύονται (οι πραγματικοί retro gamers with kid's feels).
Επίσης μερικά όνειρα δεν είναι τόσο ουτοπία,αλλα έχουν δόση αλήθειας, "μερικοί λένε ότι αρκετά όνειρα δείχνουν την αληθινή πραγματικότητα ίσως από άλλη διάσταση η από το απώτερο μέλλον" (αν υπάρχει αυτό)..
Τέσπα,καλά να είμαστε και ήρεμοι, (λίγο αμφίβολο με την κατάσταση που μας έφεραν οι..) αλλα όλα μπορούν να γίνουν.
Η βαθιά κατάσταση που επιπλέει

Άβαταρ μέλους
ZX_Jim +
Z80 power CPU
Z80 power CPU
Επικοινωνία:

Re: Σας είδα στον ύπνο μου!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ZX_Jim + » Παρ Δεκ 30, 2011 6:18 pm

Μια χαρά είσαι Βασίλη! :D
Αν έβλεπες άλλα θα έλεγα ότι έχεις πρόβλημα....
Μακάρι το 12 να είναι σωτήριο για όλους μας και να μας δώσει περισσότερο χρόνο και όρεξη!
http://zxjim.blogspot.gr/

Επιστροφή σε “Off topic - English topic - Sell & Buy”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες