Ποιο μοντέλο Amiga υποστηρίζεται και γιατί?

Ποιο μοντέλο Amiga υποστηρίζεται και γιατί

1. A500
7
18%
2. A500 plus
5
13%
3. A600
4
10%
4. A1200
12
31%
5. A1200 HD
4
10%
6. A1000
2
5%
7. A2000
2
5%
8. A3000
1
3%
9. A4000
2
5%

Σύνολο ψήφων: 39

Άβαταρ μέλους
petsasjim
Μέλος
Μέλος

Re: Ποιο μοντέλο Amiga υποστηρίζεται και γιατί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό petsasjim » Παρ Μάιος 16, 2014 11:41 pm

ειναι 12 τα μεσανυχτα τωρα μολις γυρισα απο λαικη yes-yes :D :lol:

"""""Σε PPC έτρεξα uae, 50% speed """"""

δεν το περιμενα νομιζα οτι ετρεχε fullframes.με την υπαρχουσα uaeppc version θα ηθελα να κανουμε ενα ευκολο πειραμα.να διαλεκσεις ενα παιχνιδι και να το τρεξεις πρωτα στο ppc και μετα στο.....pc στα ιδια mhz και τα δυο computers.ειναι δυσκολο να βρεισ τοσο παλιο pc στα ιδια μηζ να το τεσταρεις αλλα μπορει να υπαρχει καποιος φιλος σου καποιος γνωστος σου,ισως κατι γινει.θελω να μαθω ποσο πιο γρηγορος ειναι ο ppc,εστω και με την κακη version του uae (την asm που ειπες)

""""""Τέσπα, το παλεύει ένας τώρα αυτό""""""""

ενδιαφερον

""WTF? no caps? :lol: ""
θα σου εξηγησω αμεσως να σου λυθει η απορια
1) το youtube ειναι δημοσιο και θελω παντα να γραφω με κεφαλαια,απλα γιατι μου αρεσουν τα caps και τα greeklish (δικησμου επινοησης greeklish-τελος παντων),με τα blogs,forums,και λοιπα μπαινουμε σε ενα διαφορετικο "μη δημοσιο" χωρο.στο trashmania που εγραφα ζητησα την αδεια του administrator kai me afhne kai egrafa caps οποτε εγραφα caps.σε αυτον τον τοπο εκρινα οτι δεν παει να γραφω caps και εφοσον ειναι και ιδιωτικος χωρος απλα γραφω ετσι χωρις αυτο να ειναι και το καλυτερο μου,ουτε βασικα μου αρεσει.(η νορμαλ γραφη ειναι "αργη"."σωστη" μεν,"αργη" δε.ενω με τα caps και τα greeklish πετυχαινω πρωτα τα γραμματα να φαινονται καθαρα και ευδιακριτα σε μενα (να μην ειναι σαν ψειρες) και δευτερο και κυριωτερο με τα greeklish δεν αλλαζω γλωσσα καθε δευτερολεπτο (που με εκνευριζει) οπως κανω τωρα.και να φανταστειτε πως δεν βαζω καθολου σημεια στιξης και δεν γραφω καθολου κεφαλαια εκτος εξαιρετικων περιπτωσεων(πχ το πρωτο γραμμα ενος ονοματος οπως "Alex".αρα τα """caps,greeklish δικης μου επινοησης"" εχουν το πλεονεκτημα γραφονται "εξαιρετικα γρηγορα" και ετσι ""γλυτωνω πολυ χρονο"" τον οποιο αξιοποιω καπου αλλου :D ;)

Άβαταρ μέλους
FOL
Μέλος
Μέλος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό FOL » Δευ Μάιος 19, 2014 11:41 pm

A600 HD, μόνο και μόνο επειδή είχα ένα για 14 γενέθλιά μου μετά την A500 μου είχε κλαπεί σε ένα διάλειμμα σε,: (.

A1200 HD, AGA, χρειάζεται να πω περισσότερα,;).

A4000, ως dady της όλα τα Amiga του (τελευταία αληθινή κλασικό amiga).

Φαίνεται έχετε ξεχάσει το CD32, μου όλων των εποχών αγαπημένο μηχάνημα.
http://www.ultimateamiga.co.uk ------>Ultimate Amiga Network<-------

Άβαταρ μέλους
Anemos
AMD 4 ever?
AMD 4 ever?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Anemos » Τρί Μάιος 20, 2014 12:28 am

Πραγματικά,το CD32 ήταν μια Amiga, εσωτερικά είχε μια διαμορφωμένη A1200 Motherboard (αν δεν κάνω λάθος..)
Όμως ανήκε σε αυτό που προοριζόταν, μια κονσόλα gaming.
Η βαθιά κατάσταση που επιπλέει

Επιστροφή σε “Amiga”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες